Partnerzy

Zapraszamy do zapoznania się z Partnerami naszej restauracji.

Współpracujemy z najlepszymi, aby Goście mogli cieszyć się z wybornych dań serwowanych przez restaurację Mamma Mia. Oto oni:
  • Głębia Smaku - www.glebiasmaku.pl - serwis gastronomiczny z recenzjami i opiniami o restauracjach w Krakowie i Warszawie.
  • Baby and the City - www.babyandthecity.pl - blog promujący restauracje przyjazne dzieciom w Krakowie i innych miastach Polski.
  • British Polish Chamber of Commerce (BPCC) - www.bpcc.org.pl – organizacja wspierająca wzajemną wymianę gospodarczą między Wielką Brytanią i Polską. Przy współpracy z członkami Izby oraz lokalnymi organizacjami gospodarczymi i samorządowymi BPCC aktywnie realizuje program promocji polskich regionów, wspiera polskich eksporterów i przyczynia się do tworzenia nowych miejsc pracy dla Polaków – tak w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii.
  • Escape2Poland - tour operator organising Krakow Tours
  • City Gold: A la Carte - www.citigold-restauracje.pl - Program A La Carte jest adresowany do prestiżowych klientów Citi Handlowy i uprawnia do atrakcyjnych zniżek oraz wyjątkowej obsługi w wybranych restauracjach, hotelach i ośrodkach SPA na terenie Polski.
  • Noble Concierge - www.nobleconcierge.pl - Noble Concierge jest rozbudowanym serwisem informacyjno-organizacyjnym, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge hotelowego i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie.
  • Nordic House - www.nordichouse.pl - NordicHouse w Krakowie jest Centrum Biznesu i Kultury, które zostało założone w celu rozwijania współpracy międzyregionalnej pomiędzy krajami nordyckimi a Polską Południową, poprzez promocję kontaktów biznesowych, turystyki i kultury. Doradzamy także firmom polskim w sprawach związanych z eksportem na rynki nordyckie.