O restauracji

Słoneczna Italia przywołuje na myśl niezapomniane wspomnienia z podróży – góry piękne o każdej porze roku, turkusowe morze, winnice dające najdoskonalsze wina na świecie, krajobrazy Toskanii, i w końcu słońce Sycylii, którego się nie zapomina i smaki, za którymi się po prostu tęskni...

Z tej tęsknoty zrodziła się myśl o stworzeniu Trattorii, w której można odnaleźć prawdziwe włoskie smaki: pizze na delikatnym, cienkim cieście z pieca opalanego drewnem, makarony według włoskich receptur, najrozmaitsze wędliny i sery z Półwyspu Apenińskiego, oliwy tłoczone z oliwek pierwszej jakości i oczywiście wina z malowniczych włoskich winnic.

Czar naszych potraw i rodzinną włoską atmosferę Goście Mamma Mia zapamiętają na długo.

Nasza restauracja mieści się przy ulicy Karmelickiej na Starym Mieście, nieopodal Rynku.. Taka lokalizacja sprawia, że za aromatem prawdziwych, pachnących południowym słońcem dań przybywa do nas wielu Gości.

Krakowianie z wielkim upodobaniem odwiedzają restaurację Mamma Mia, a szczególnym szacunkiem darzą nas obcokrajowcy. Podczas swoich wizyt w Krakowie, kiedy już raz skuszą się na serwowane przez naszego szefa kuchni posiłki, zawsze wracają ponownie, nawet kilkukrotnie.

Trudno w całym mieście o bardziej włoskie miejsce i… lepszą pizzę. Dania, które serwujemy, są przyrządzone według tradycyjnych przepisów i z najwyższej jakości produktów. Każdy zamówiony przez naszych Gości posiłek powstaje z pasji i miłości do włoskiej kuchni.

„Trattoria Mamma Mia to miejsce, które zauroczy Was smakami...”

Serdecznie zapraszamy!